Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2005, 19:16   #21
ImMortis
 
Reputacja: 1 ImMortis ma wyłączoną reputację
Hmm.......................
GRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

1.
Templarius==> Zgodze sie co do klimatu PT bo to prawda klimat jest mroczny... ale BGI i BGII wcale nie ma "cukierkowego klimatu" gdzie ty to zobaczyles...
Co do Icewind dale==> co w tym uwielbiac==> wedlug mnie to nedzna namiastka BG w ktorej tylko trzeba chodzic i zabijac i wlasnie to nieustanne zabijanie odciagnelo mnie od ID1 zaczalem w ID2 zapowiadala sie ciekawie ale znow ta sieczka all time a gdzie tam nad czym pomyslec... Choc nie powiem klimat ciekawy... To tyczy sie tez Sayane...
2.A
Sayane==> to wez sie do roboty i koncz BG1... Bo naprawde warto... a gdzie stanelas ....
2.B
Neverwinter Nights ==> wedlug mnie jest to Rpegowa porazka i nie ma tam nic godnego uwagi...
2.C
za to polecam ci Elder Scrols 3: The Morrowind wraz z dodatkami bardzo ciekawa giera tylko swiat troche dziwny... polecam takze serie Gothic moim zdaniem warto o nia zachaczyc...
3.
Fleischman ==> Co do BG polecam ci wiecej cierpliwosci jak sie rozkreci bedzie lepiej...
Do NWN nie podchodz wiecej FALLOUT wedlug mnie po seri BG RULEZZZZ tez uwielbiam ta giere...

Co do tekstow to BG nic nie przebije... Chcecie zrobimy konkurs... Dawac teksty z waszych ulubionych RPG....

Ja zaczne ....

Hmm...

Korgan BGII
" Uwazaj Mutsy mam cos dlugiego twardego i siegajacego az do ziemi. Co mozesz se dotknac i piescic... Dziecko nie ma sie co czerwienic mowilem o swoim toporze..." :P

Konczac post...
Korgan BGII
"Tak calkiem niezla z was banda... Moze nawet nie bede musial was wszystkich odrazu ubic..."
hehehe
 
__________________
phi ;P
ImMortis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem