Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2017, 21:38   #16
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Również jestem tego zdania, że brakuje dodatkowych opcji odpowiedzi.
Kawał zaliczyłbym do sucharów dlatego się nie zaśmiałem ale nie ma dla mnie niestosownych kawałów uwielbiam czarny humor.
Dyrektor a dziecko tak jak zauważono wyżej zależy jaki jest dyrektor, jaką ma opinię i jaki się wydał przy kontaktach z nim i to samo z dzieckiem jak będzie wredne, chamskie i będą z nim problemy...
Jak Nami powiedziała - rozmowa, zebranie faktów i dopiero ustalenie.

Ale jeśli założymy, że dziecko to wzór do naśladowania, wychowane i nigdy nie było z nim problemu bo to takie przykładne filmowe dobre dziecko to wtedy oczywiście dziecku zaufam a nie obcemu typowi :P


hmmm nie wiem czy tak powinno być, mam uzupełnione wszystkie dane klikam prześlij i nadal widzę ankietę przed sobą mimo, że wszystkie dane są uzupełnione.
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427

Ostatnio edytowane przez Molkar : 21-01-2017 o 21:42.
Molkar jest offline