Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2017, 23:38   #112
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Ja pisałem w sesji!
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
nikt na docu ani do mnie na PW nie pisał o negocjacje cenowe
Ech.
Po to właśnie chciałem mieć doca, żeby sprawy gdzie potrzeba dużo gadania (a negocjowanie z pewnością się do nich zalicza) rozgrywać gadaniem, a nie kostkowaniem.

Rozumiem, że odnosisz się do fragmentu
Cytat:
Napisał psionik
U kapłana Torma załatwił zniżkę na używaną różdżkę(...)
... Mogłeś być bardziej elokwentny w tej kwestii. Ale serio, musiałem jeszcze raz przeczytać Twojego posta, bo przegapiłem ten fragment, zwłaszcza że nic takiego ze mną nie ustalałeś i normalnie uznałbym to za w najlepszym wypadku pretekst, żeby do Ciebie PW napisać z pytaniem 'o co chodzi', a w najgorszym uznałbym, że to po prostu specyficzny dobór słów na "kupiliśmy używaną różdżkę".
No ale dobrze, rzucimy kostką i zobaczymy co z tego wyniknie.


Rzut na Wycenę się powiódł (porażka naraziłaby postać na to, że niechcący obrazi kapłana sugerowaną ceną jego towaru plus postać miałaby mylne przeświadczenie od jakiej kwoty w zasadzie zaczynać negocjacje), zaś rzut na Dyplmację pomógł zmienić nastawienie kapłana z przyjaznego na pomocnego, więc utargowałeś 10% zniżki na tę różdżkę.

 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 21-01-2017 o 23:41.
Gettor jest offline