Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2017, 11:34   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Hej, widzę, że Adam Estreicher to postać z Lisa w Kurniku, pierwszej gry w którą grałem na tym forum http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...w-kurniku.html

Pozdrowienia!
Zgadza się tak bardzo żałowałem że nie udało nam się skończyć że sam sobie dopowiedziałem zakończenie w którym Adamowi i reszcie koterii udaje się pokonać sabat i zawrzeć rozejm pomiędzy wampirami technokracją i wilkołakami.

Moja postać zawarła kilka układów i po dziesięciu latach "Księciowania" przekazała stanowisko potomkowi tamtego księcia z sąsiedniego miasta który wysłał twoją postać a sam dzięki uzyskanym w ten sposób wpływom tworzył projekt Greek Island https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Greek_Island

Skończyło się to dla niego katastrofom i załamaniem psychicznym i niesławą stąd to dobrowolne zamknięcie we własnym bunkrze na wiele lat.

W sumie to żałuje trochę że zrezygnowałem ze szponów które miałem wykupione w Lisie w Kurniku ale potrzebowałem prezencji

Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Adam jako postać współczesna, ma szanse spotkać pewnych npc...
Fajnie tyle że do Szwecji mamy trochę daleko jakbyś potrzebował więcej informacji na temat walki Adama z Sabatem albo dekady jego rządów w Omaha daj znać

EDIT: Jest obiecany post z historią rodziny Elżbiety myślałem jeszcze czy nie dodać opisu wspomnień Adama z wyjazdu do Ameryki oraz opis zaśnięcia w podziemnej bibliotece ale doszedłem do wniosku że zostawię to na inną okazje chyba że Amonie uważasz że mój wpis jest za krótki to mogę go o te dwie pozycje rozszerzyć
 
Brilchan jest offline