Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2005, 19:36   #23
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał ImMortis
wedlug mnie to nedzna namiastka BG w ktorej tylko trzeba chodzic i zabijac i wlasnie to nieustanne zabijanie odciagnelo mnie od ID1 zaczalem w ID2 zapowiadala sie ciekawie ale znow ta sieczka all time a gdzie tam nad czym pomyslec...
skoro uwazasz IW za sieczke to ja sie dziwie ze w ogole BG I przeszedles ??!! A , przepraszam, w nim zamiast ciąć, glownie idziesz przez pustkowia... Tylko jak wpadniesz na jakiegos wilka to tniesz... Albo orka... Ew 1 BN na mape... A nie, jak w IWD co mapa to quest, albo wskazowka. Faktycznie, IWD to porażka Uch... Z takimi argumentami, sie uciszam, bo powiem cos niestosownego i warna dostane ... Moze mnie Templarius poprze jakos racjinalnie, jak wejdzie, bo mi sie kobiece emocje burzą :P

stanelam we Wrotach - geografia miasta mnie zniechecila.

NWN moge sie zgodzic, choc drugi dodatek ujdzie

Morrowind fajny, choc calego jeszcze nie przeszlam

Ghotic zniechecil mnie nie-grywalnoscia jak dla mnie
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem