Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 12:07   #1016
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Ok, wrzuciłam pościka. Czy Sherr ma nadal niewidzialność? Bo z Twojego postu trochę tak wynika, więc nie jestem pewna (wszyscy pisali jakby ją widzieli ).
Według opisu zaklęcia wciąż jesteś niewidzialna.

Kurduple oddaliły się na maksymalnie kilkanaście pól. Ledwo zdążyły wam zniknąć w ciemnościach tunelu prowadzącego na północ. Bronią zasięgową i zaklęciami ich dosięgniecie, ale wydaje mi się, że będziecie musieli całą turę poświęcić na zbliżenie się do nich.

Teraz w podróży jestem i nie bardzo mam czas na sprawdzanie wszystkiego, ale postaram się niedługo odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania i określić wam (tak mniej-więcej), gdzie mogą znajdować się krasnoludy.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline