Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 20:07   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Tak patrzę na to co mam i patrzę, i myślę... że raczej wojny nie wygram, ale może uda mi się coś ugrać w inny sposób. Po prostu trzeba grać tymi kartami co się ma a ja w tej rozrywce mam zaledwie trójkę trefl. No, chyba, że by iść inną drogą to wtedy wyjdzie czwórka karo.

Tak czy inaczej nie poddam się. Mam plan! To co innego kiedy czasami sam zaczynam się bać swoich planów...
Pamiętasz że to sesja drużynowa namów inne postaci żeby ci pomogły zaoferuj coś w zamian za pomoc NPCów też można nakłonić do wzięcia udziału w wojnie jeżeli odkroisz im jakieś nęcący kawałek tortu

Chyba jeszcze raz przeczytam sobie Sztukę Wojny żeby przygotować się do tej walki
 
Brilchan jest offline