Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2017, 12:05   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Niech będzie. Niedługo przeskaluję obrazek sesyjny.

Swoją drogą Bril, daj się namówić na pedeczki... nic tak nie motywuje graczy jak pedeczki... a poza tym miło widzieć jak postać się rozwija!

Spoko ja już przerobiłem ale nie ma pośpiechu.

Co do pedeczków... Wiesz ja sam tak naprawdę nie bardzo lubię mechanikę najchętniej bym prowadził albo czysty ST albo na zasadach MET ale wiem że mechanika jest ważna dla niektórych osób stąd tym razem zdecydowałem się z niej skorzystać.

Przez niechęć do mechaniki wolę żeby postaci rosły w siłę zdobywając przewagi fabularne i osiągając swoje cele niż rozdawać kropki a potem pilnować czy są dobrze wyliczone i wczytwać się w nowe moce.

Niby są trzy miejsca graniczne gdzie mółbym rozdać punkty jeżeli wszystkim tak bardzo na tym zależy ale wolałbym zamiast punktów dawać wam jakieś nagrody które wynikają z fabuły oraz osiągnięć waszej postaci byłoby to moim zdaniem bardziej organiczne podejście.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-01-2017 o 12:08.
Brilchan jest offline