Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2005, 07:41   #23
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Hood,
Cytat:
Elvinie drogi, ja nie pytałem, czy są magowie, którzy noszą zbroję, ani czy są magowie, którzy mają fabularne uzasadnienie tego, że je noszą (bo jak sam zauważyłeś wystarczy mieć klasę wojownika)
Napisałeś że taki mag to fabularna (i mechaniczna) pomyłka, wię tylko podsunąłem pare organizacji, których członkami są magowie, i mogli by nosić zbroje. Te organizacje mają dobrą warstwę fabularną, ciekawą historię, i spoy wpływ na wydarzenia w FR. A mechanicznie taki mag-wojownik też jest dobry, pisąłemwcześniej co mamy mechnicznie z paladyno-mago-blackguarda
Cytat:
Wszyscy wiemy, że znasz wszystkie...... zasady i pomysły Wizardsów, jakie tylko wyszły...
To miało mnie urazić w jakiś sposób ? :P
Nie znam wszystkich zasad, ba, nie znam zapewne nawet połowy, i nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile jakich akcji ma postać w rundzi iczym one się różnią, i wiele innych rzeczy ktore są w PG a ja ich nie znam.
Cytat:
Wszyscy wiemy, że znasz wszystkie .....dodatki ..... Wizardsów, jakie tylko wyszły...
Ale zdziwię Cię, nie miałe jeszcze w łapkach następujących pozycji:
Lords of Madness
Champions of Ruin
Races of Eberron
Sandstorm
I napewno coś by się jeszcze znalazło :P
Cytat:
Wszyscy wiemy, że znasz wszystkie..... czary.....Wizardsów, jakie tylko wyszły...
Czy ty mnie posądzasz o to że niby ja modlę się tymi książkami ?
Z wszystkich dodatków jakie wyszły tych czarów mogło by być.... no niewiem ale kilkaset, i ja miałbym je znać ?
Cytat:
Idzie mi o to, czy jak zamkniesz oczy, usłyszysz słowo MAG, to czy widzisz kolesia w płycie?? I nie mam też zamiaru Cię przekonywać, że widzisz co innego niż widzisz... Po prostu pytam...
Teraz to wyjdzie że ja jestem skrzywiony
Jak zamknę oczy i usłyszę MAG to widze coś na kształt maga harfiarzy z Magic of Faerun, luźno ubrany, koszula spodnie, czarny płaszcz, gruba księga w ręku i szczur/kruk na ramieniu
Cytat:
a tu się zgodzę, ale to, że ktoś ma wizję maga inną niż koleś w płycie z 2 mieczami, nie znaczy od razu, że musią nią być stary facet w śmiesznym kapeluszu... Znam wielu magów, którzy choć są magami z krwi i kości, magami bez płyt ani innych tyleż fikuśnych co śmiesznych albo głupich udziwnień wcale nie są infantylnymi prykami z śmiesznych kapeluszach...
Napisałem o takim magu bo wydaj mi się że taki stereotyp panuje (poza tym troszke wyolbrzymiłem przykład )

Pozdrawiam.
 
Elvin jest offline