Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 21:56   #13
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Durna polityka
Przestępczość musi być strasznie duża
Durna albo nie durna. Przestępczość nie jest duża.


Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A ktoś w stylu hakera dostępny? Nie powiązany ani z bezpieką ani z bojownikami o wolność
Albo jakiś mafiozo?
To zależy jaki haker. Jeśli standardowy, to pasuje. Jeśli chodzi o Sensena, to najwyżej pirat. Erroryści są pierwsi i obecnie jedynie na tym polu.
Mafioso dostępny, ale ostrzegam, że gra nie będzie łatwa


Cytat:
Napisał Corrick Zobacz post
Oki, mam jedno pytanie - w mniej więcej którym roku wprowadzono Sensena do ogólnego użytku, a w którym "mieli go" wszyscy?
Sensen jako urządzenie komercyjne wszedł w roku 2029, natomiast podłączanie szło stosunkowo wolno, bo dopiero w 2045 można mówić, że posiadają go prawie wszyscy, ponieważ w tych okolicach dołączyła Afryka. Najwcześniej poszło w Europie, bo około 2037.


Cytat:
Napisał Corrick Zobacz post
Swoją drogą, to jaką policja i służby specjalne dostały pomoc od Sensena? Kaski blokujące dostęp do technologii z zewnątrz?
Od Memorize
Dokładnie tak, są nieprzepuszczalne dla ataków Errorystów.


Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Hmm sesja zapowiada się ciekawie. Znalazło by się w niej miejsce dla faceta po czterdziestce? Z zawodu weterynarz? Generalnie facet przywiązany raczej do staromodnych metod, który korzysta z nowoczesnych technologii raczej bo musi niż chce?
Jasne
Obecnie taki człowiek jest postrzegany jako dziwak, ale tacy również się zdarzają.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 26-01-2017 o 21:58.
Alaron Elessedil jest offline