Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2017, 04:17   #312
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Sesja z przejściami. Mi trudno się wypowiadać. Lubię moją postać i podoba mi się świat, choć nie zawsze wszystko rozumiem lub wiem. No ale to poziom mojego skupienia nawala i bardzo słabe zorientowanie w tej całej technolicznej nomenklaturze.
Staram się trzymać z tyłu i podążać za resztą. W razie kłopotów - działać. Też, jakoś zawsze wyłączam się, gdy trzeba łazić po lochach czy tunelach. Tym bardziej, że nie wiem, czy np. mam skaner medyczny, czy nie mam. Mogę go użyć/ nie mogę. Teoretycznie by przejawiać inicjatywę musiałbym dość często w komentarzach pytać się o detale. A nie chcę tak hamować rozgrywki i też nie mam czasu na to.

Muszę też przyznać, że nie jestem elastyczny zbytnio. Trudno mi skakać mentalnie z kampanii z XVIII wieku do świata laserów i robotów...
Jeśli zamulam, to można Borisa odstrzelić. Jestem dorosły i to przeżyję (Boris gorzej...)

Tak więc ja osobiście bawię się tak sobie, ale bardziej wynika to chyba z tego, że dopiero mierzę się z byciem Graczem w PBFach. Jeśli mój sposób grania nie przeszkadza (szuranie butami za drużyną i skąpe, rzadkie wpisy), to chętnie pogram dalej by jakoś tę przygodę zakończyć.




 
Martinez jest offline