Wątek: Gdzielnik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2017, 15:53   #16
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Tulea słuchała bardzo uważnie słów swojej podopiecznej, czasem coś notowała na padzie, czasem uśmiechała się aprobująco i zachęcająco. Raz tylko jej brwi podjechały do góry, w niemym wyrazie zdziwienia, jakby pytała: Serio sądziłaś, że będę cię używać do prac domowych?!

Kiedy ta skończyła kobieta uśmiechnęła się i wskazała na niski puf stojący obok jej fotela. Jeśli na nim usiądzie Cassandra będzie mogła mieć pysk na wysokości twarzy Tulei. Ta tymczasem wyszła na moment, aby wrócić z nowym kubkiem parującej kawy.
- W końcu do czegoś doszłyśmy – powiedziała, wyraźnie zadowolona. – Podoba mi się, że zaczynasz mówić od siebie. Szczerze, o tym co czujesz i czego być chciała. To dobry znak.
Nachyliła się lekko w stronę „kucyka”. Starożytność była jej hobby, nic nie mogła poradzić na to, ze podopieczna kojarzyła się jej jednoznacznie.
- Na ten moment nie ma możliwości, bym cię wpuściła do środka. To nic osobistego, po prostu twoje kopyta zniszczą mi podłogę. Jesteś brudna i mokra. Zostaniesz tu. Potem może przygotuję ci pomieszczenie w domu. To raz. Tym niemniej jestem z ciebie zadowolona, że poprosiłaś.

- Jesteś teraz w fazie buntu – kontynuowała. – To naturalne, potrzebujesz tego, aby zaakceptować obecny stan. Kierujesz swoją złość i niezadowolenie w moją stronę, błędnie postrzegając we mnie wroga. Jestem tu, aby ci pomóc. Pewnego dnia zrozumiesz, że tak naprawdę złościsz się na siebie. Na wybory, których kiedyś dokonałaś.
- No dobrze… skoro mamy rozmawiać poważnie, to odpowiedz mi na pytanie: po co tu jesteś, Cassandro? I jak sądzisz – na czym polega moja rola?
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline