Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2017, 18:32   #17
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vesca Zobacz post
Jak bardzo zaawansowaną technikę zakładasz? Bo akcja w 'Remember Me' dzieje się sporo później, więc moje pytanie jest: czy już są androidy i ten cały bajzel związany ze zrobotyzowaniem?
Krótko czy długo?

Krótko: Tak.

Długo:
Przewiduję, że osobliwość technologiczna spotka nas około roku 2020 (z marginesem błędu powiedzmy 2 lat), natomiast już około roku 2034 (również z marginesem błędu) jedna maszyna będzie posiadała moc obliczeniową wszystkich ludzi na ziemi. Zgodnie ze skalą wykładniczą Kurzweila. Oczywiście wtedy będzie to superkomputer wielkości pomieszczenia.
Dlatego uważam, że około roku 2050 sztuczna inteligencja w ciele robota nie będzie niczym niezwykłym.

Ehhh... Zacząłem się rozpisywać dlaczego przy tak zaawansowanej technologii nie wbudowano do tej pory sztucznej inteligencji w Sensena, ale to już zupełnie inna kwestia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline