Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2017, 23:47   #26
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Caleb, Autumm: jest mi przez was głupio. Napisaliście swoje posty – a ja sam czuję się, jakbym napisał „i leżał sobie, i majaczył, i nic nie robił” (skądinąd: >jest< to prawda). Mam nadzieję, że wam również z tego powodu będzie głupio, o!

ALE!, na swoją obronę mogę powiedzieć tylko tyle, że ten tydzień był straszny. (Tak, wiem, że i tak dostałem dodatkowe dni: ale w czwartek i piątek byłem poza domem od 8.00 do 20.00, więc niezbyt miałem okazję to wykorzystać :/) I liczę na to, że mnie nie ubijecie za tego posta.

PS. ale - jakby co - moja linia jest taka, że archigos jest 1) dość mocno poharatany przez doświadczenia, 2) znarkotyzowany, etc.; więc, jakby co, dopóki GreK mnie nie podniesie z łóżeczka, władza niedomaga
 
Velg jest offline