Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2017, 12:41   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jutro kończy się deadline właśnie wysłałem PW do Bonifacego czy dalej z nami gra. Nie jestem pewien czy mojego odpisu nie przełożę na środę bo w poniedziałek jestem ciut zajęty ale postaram się dać odpis zgodnie z grafikiem choć chcę dać B. czas do północy zobaczę jak to się mi wszystko jeszcze ułoży...


Planuje wrzucić krótki fragment z odpowiedziami na pytania jakie wasze postaci zadały oraz ogólnym nakreśleniem pierwszych problemów z jakimi przyjdzie wam się zmagać.

Potem w tym samym poście zrobię jednodniowego skipa i wrzucę wam zaczątki wątków indywidualnych sami zdecydujecie czy najpierw wolicie zająć się którymś problem zarysowanym przez Radę czy swoimi sprawami i czy wolicie się danym zagadnieniem zająć jako grupa czy pojedynczo.

Ten jeden dzień da wam możliwość in game żeby podpytywać się o coś NPCów, zadeklarować jakieś działania czy odegrać jakiś scenki między sobą i coś wspólnie postanowić.

EDIT Bonifacy zrezygnował mój post najprawdopodobniej jutro.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-01-2017 o 21:01.
Brilchan jest offline