Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2017, 22:47   #18
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
W pierwszym odruchu chciałam rzucić się i przytrzymać zasuwkę. Dałabym radę, bez problemu. Wystarczyłoby zablokować, zaczęłam zastanawiać się, czy mam przy sobie cos, czego mogłabym użyć jako klina.. jednak jeden rzut oka na zasuwkę wygonił mi z głowy teki pomysł. Nie zdążę.

Przebiegłam obok martwej konsoli na druga stronę pomieszczenia. Tam była wnęka i tam powinny być jeszcze jedne drzwi. Oczywiście, nie mogłam uciekać w nieskończoność – szczególnie jeśli martwy Dave posiadał umiejętność zdalnego otwierania zasuwek. Czy moja łopata do opon dałaby mu radę? Trudno powiedzieć.. prąd mu nie zaszkodził, najwyraźniej.

Wbiegłam do wnęki – trzeba gasić te pożary, które się paliły. Zastanawiać się nad tym, co dalej, będę potem.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline