Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2017, 22:51   #104
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Na tyradę gnoma eks-elegenata Perle opadły ręce. To znaczy płetwy. Do rozmowy podeszła w bojowym nastroju, gotowa obsobaczyć małego strachajłę z góry na dół i solidnie nastraszyć, ale po tym co usłyszała, mocno zwątpiła w skuteczność tej metody. Nie współczuła zupełnie gnomowi, ale sądząc po emfazie, z jaką wygłaszał swoje żale, raczej żadne groźby, prośby czy błagania nie zdołałby na niego wpłynąć, tak bardzo zdawał się być pogrążony w ciemnym dole swojego nieszczęścia.

Ale istoty opętane takimi uczuciami były w stanie poświęcić wiele, by mieć szansę na realizację swoich obłędnych fantazji, Perła to wiedziała. W jej głowie zaświtała myśl - która po chwili przerodziła się w niemal gotowy plan - że grając na tej nucie, o wiele łatwiej zdobędzie poparcie gnoma, niż wydzierając się na niego za poranną niesubordynację.

- Tak się składa że wiem co nieco o tych sprawach. - zapewniła nieszczęśliwego amanta, poruszając w górę i w dół "uszami" i delikatnie merdając końcówką ogona, co u mermenów było zalotnym "puszczaniem oczka" - I mogę ci doradzić conieco. Jeśli się będziesz mnie słuchał i obiecasz że następnym razem nam pomożesz, zamiast haniebnie wiać, to uda nam się zdobyć wybrankę twojego serca... kobiety są jak ostrygi, nie ma takiej, której by się nie dało otworzyć! - dokończyła z przekonanie, cytując starodawne podwodne przysłowie.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline