Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2017, 09:28   #1309
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Myślałem, że to kółko czerwone od góry wybraliście. Dla uproszczenia lewa strona jest zachodem, prawa wschodem, góra północą, a dół południem.

Idąc w stronę najbardziej oddalonego na północny wschód krańca jaskini dotrzecie do częściowo zasypanego tunelu. Nie wiadomo dokąd on prowadzi, ale da się nim przejść tylko trzeba się czołgać po gruzowisku, aby nie zahaczyć głową o strop. To tu początkowo stał Okkar i jego towarzysze.

@Gettor
To od Ciebie zależy. Myślałem, że chcesz iść za paladynem. Samwise już dokładnie zbadał portal, więc nie wiem czy coś jeszcze zostało. Chyba, że masz zamiar go uruchomić.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 01-02-2017 o 09:34.
Warlock jest offline