Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2017, 09:44   #1
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
[Dodatkowa] Zaris - Ścieżki losu [18+]

Witam.

Jak w temacie. Sesja "Ścieżki losu" dopiero się rozpoczęła, jednak utrata jednego z graczy, przy tak niewielkiej ich ilości, skłoniła mnie do rozpoczęcia tej rekrutacji.

Poszukuję jednej, maksymalnie trzech osób.

Nie chcę was za bardzo ograniczać, jednak bez wątpienia osoba/osoby pragnące zagrać profesją, której obecnie w drużynie brak, będą miały większe szanse. Dla ułatwienia dodam, że myśliwego i maga już mamy.

Czego wymagam w karcie, znajdziecie w TYM ([Zaris] Ścieżki losu) linku. Podobnie jak odpowiedzi na niektóre pytania.

Chętnych do zapoznania się z klimatem zapraszam do zerknięcia na to, co już zostało napisane w sesji. Nie jest to jednak wymagane. Ot, pozwoli zorientować się w klimacie oraz tym jak sesja jest prowadzona. Nie bez znaczenia jest także poziom postów, który chciałabym utrzymać na obecnym poziomie.

Rekrutację zamierzam zamknąć w poniedziałek (6.02). Mało czasu, ale chciałabym dołączyć nową osobę/osoby już w następnej turze. W razie gdyby tego czasu było jednak za mało, mogę termin przedłużyć.

Jeżeli coś jest niejasne - proszę pytać.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline