Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2007, 21:09   #57
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Koren zdezorientowany rozglądał się przez chwilę dookoła. "Jak mogłem nie zareagować" wyrzucał sam sobie "Przecież to biedne dziecko nie żyje przez moją opieszałość. Za powolny jestem.". Ramiona opadły jakby dźwigał coś ciężkiego, zwiesił głowę i oparł karabin o ziemię.
Jego mina musiał wyrażać coś z jego myśli, ponieważ stworzenie, z którym szli, zatrzymało się i spojrzało na niego.
"No i masz ci los. Nawet nie wiem po jakiemu z tym mówić?" pokręcił głową i powoli otrząsnął się jak kot wychodzący z wody i wzajemnie spojrzał na stworzenie.
- No i co, przyjacielu? Co teraz zrobimy?- Westchnął ciężko, ale już odzyskiwał humor.- Czy ty chociaż rozumiesz co mówię do ciebie? Rozumiesz wspólny?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline