Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2017, 20:22   #28
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Pościk wisi. Zauważcie - dzień przed zadeklarowanym terminem, mimo szaleństwa w pracy i jeżdżenia po lekarzach z dziećmi. Aaaale...

Termin na odpiskę: piątek 10 luty, 20.00 - jak zwykle.

Oczekuję, że posuniecie w postach czas o jakąś godzinę do przodu (orientacyjnie, żeby ktoś nie opisał całej nocki i pół poranka )

Jeśli jest potrzeba interakcji z BNami - proponuję rozwiązać to na maila. Dla mnie to optymalne rozwiązanie. Jeśli kto nie ma mojego maila - pisać.

Jak pewnie zauważyliście, mamy nowego gracza. Diatrysa, Decato, którego poprowadzi Grave Witch. Witam!

I nim napiszę to co poniżej to przypomina mi się rozmowa z moim szefem.
Ja: Am I really rude?
On: Well... you are just going directly to the point!

a więc...

Do uzupełnienia ciągle:
kanna - KP / avatar / materiały - jeśli w tej kolejce się nie pojawisz, to usuwam Twoją postać z panelu graczy
obce - jeśli w tej kolejce się nie pojawisz, usuwam Twoją postać z panelu graczy
Velg - avatar
Grave Witch - avatar / materiały

Pytania?
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline