Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2017, 22:00   #43
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Przede wszystkim:

Mivnova, dzięki za grę. Salvador był bardzo uroczym pojebem i aż szkoda, że nie udała mu się realizacja planu przejęcia władzy w mieście.
Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy w jakimś projekcie.

A co do posta:

Alaron
- Alreuna umiera, ale jest w miarę przytomna

Amon, Vesca - jeśli wasze postacie pobiegną od razu za krzykiem, są w stanie znaleźć się w pomieszczeniu, gdzie Liam robi imprezkę w momencie, w którym ja zakończyłam posta.

No i uwaga wszyscy - jest możliwość żebym w przyszłej turze wprowadziła Wam nowego gracza. Jednakże postać (kobieta) może być równie dobrze NPC-em, więc nie będę bawić się w dodatkową rekrutację. Po prostu informuję Was - jeśli macie kogoś znajomego, kogo chcielibyście ściągnąć do naszej sielankowej historyjki - pogadajcie z tą osobą i w razie chęci, przekażcie, żeby napisała do mnie na pw. Jakby co czekam na info do 11.02 (sobota) i to też jest nasz deadline w tej turze.

Udanego weekendu
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline