Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2017, 20:56   #18
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na słowa Róży o jej zawodzie podrapał się po głowie co nadało mu wygląd orangutana. Chyba nie chciał mieć własnego portretu, może najwyżej w tej drugiej postaci. Potem usłyszał słiwa wróblicy i uśmiechnął się bardzo złowieszczo.
- Ma pani w sobie wiele miłosierdzia pani wróblico. Dla mnie człowiek, który zabiłby moje ukochane zwierze zasługiwałby na znacznie więcej niż zwykła czysta śmierć. Na początek może go odurzymy i wynajmiemy prostytutkę transwestytę, zrobimy mu mnóstwo zdjęć i roześlemy do znajomych, potem użyjemy pani Róży nekromancji. Ktoś kto nie pije na pewno ma sporo do ukrycia. Proszę mi nalać jednak tego bimbu – poprosił, gdy zakapował co powiedział – Jak Się poszuka w papierach to na pewno odnajdzie się coś, co pozwoli go przycisnąć. Może znajdzie się jakieś jego ofiary. Prócz tego zwykłe codzienne uprzykrzanie żynia. Gówno na progu, głuche telefony w środku nocy, może zgłoszenie o molestowanie. Gdy go zmiękczymy, wtedy zaczniemy mu pokazywać nasze prawdziwe oblicze i zmusimy, aby oddał komuś z nas działkę … – oblizał wargi.
-[i] Ja mogę grządki skopać i Barbeque zrobię panie Igorze. Mój dziadek był kamieniarzem i choć był zdraniem, to w genach mam fach []
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline