Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2017, 16:34   #27
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czas ogłosić wyniki. Po przeczytaniu i przeanalizowaniu wszystkich kart, które dostałem postanowiłem, że głównymi bohaterami "Fortecy" będą (w kolejności alfabetycznej):
  1. Grave Witch jako Elizabeth "Liz" Parker,
  2. Proxy jako Madeline Price,
  3. Vesca jako Sara "SilentCrow" Temperance Bishop.

To jednak nie wszystko. Zagrają również:
  1. Ravanox jako Florence Ferrara,
  2. rezonans jako Jan Smith.

Jednakże dla ostatniej dwójki mam nieco inną propozycję, a konkretnie postać epizodyczną. Różnica jest taka, że pierwsza trójka będzie przewijała się przez całą sesję (jeśli będą żyły, naturalnie). Wy natomiast będziecie się pojawiać okazjonalnie. One będą mogły (nie musiały) być uwikłane w doniosłe wydarzenia, a wy możecie okazjonalnie wchodzić z nimi w interakcję. Może z czasem będzie z tego coś więcej, może nie.

Florence widzę jako taksówkarza od zleceń specjalnych. Musiałem się sporo nagłowić, żeby wcisnąć do tego świata taksówkarza niezależnie od płci. Samochody latają i są autonomiczne. Dodatkowo są bezpieczniejsze niż te prowadzone przez człowieka. Jednak poruszają się one po zaprogramowanych trasach będących powietrznymi autostradami na różnych poziomach (jeśli oglądałeś "Piąty Element", to powinieneś łapać o co chodzi). Florence jest jedną z nielicznych ludzkich taksówkarzy. Zna miasto jak własną kieszeń (przynajmniej, jeśli chodzi o drogi) i ma dostęp do tras dla służb porządkowych oraz komunikacji miejskiej. Dzięki temu może omijać korki, a w efekcie dotrzeć na miejsce szybciej. Koszt takiej taksówki jest trzy-cztery razy większy niż zwykłej. Jednak przyszłość nie wygląda różowo, bo firma, w której pracujesz jest coraz mniej stabilna na swojej pozycji.

Jan natomiast był bajecznie prosty do wprowadzenia. Widzę go jako młodego, dopiero uczącego się, lecz bardzo zdolnego człowieka od androidów. Taki nieoszlifowany brylancik wchodzący dopiero na poważną scenę swojej dziedziny. Dopiero rozwija skrzydła.

Obaj dajcie znać czy jesteście zainteresowani taką rolą.

Post rozpoczynający pójdzie na dniach. Dostaniecie ode mnie link do sesji i komentarzy
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline