Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2017, 18:14   #77
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra wrzuciłem post tak skrótowo pisząc to podział jest mniej więcej taki:

Babcia Kwiatek: Chce wszystkich przekonać na swoją stronę drogą pokojowej dyplomacji lub przekupstwa.

Pan Andrzej Śmietnikowym Szamanem zwany: Chcę go przekonać do swoich racji siłą i strachem można też zabić ale w taki sprytny sposób żeby nikt się nie doczepił choć szkoda mu marnować potencjalne zasoby.

Krwawa Wróblica: Zabić szybko i widowiskowo bez zamartwiania się o to co potem bo sobie na pewno poradzimy :P

Naumyślnie reprezentują różne podejścia nie chcę wam narzucać żadnego rozwiązania nie tworzę czegoś takiego jak dobre, złe i neutralne zakończenie jakiegoś questa. Każde podejście będzie ciągnęło za sobą jakieś konsekwencje które będą wynikać z tego jak wasze postaci rozwiązały dany problem

Możecie też olać tego questa to też jest jakieś wyjście które będzie miało swoje konsekwencje

Czekam na decyzje, deklaracje i pomysły
 
Brilchan jest offline