Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2017, 19:19   #21
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


Graba wypił toast w milczeniu, po czym odłożył pusty talerzyk i kieliszek na stół za sobą, nie podnosząc się z krzesełka, co w efekcie było dość widowiskowym wygibasem.
Przez dłuższą chwilę milczał, bujając stopą w powietrzu.
- Ze wszystkich tu zebranych… to tylko my Szamanie jesteśmy dziećmi Gai… urodziłem sie podczas pełni księżyca, a co za tym idzie, moja dusza żyje w harmonii z duchami wokoło… nigdy nie pełniłem roli wieszcza, to wszak bardzo trudne zadanie. Wymagające ogromnych pokładów cierpliwości, czasu i wiedzy nie tylko tajemnej, ale i czysto historycznej… niemniej, postaram się znaleźć skuteczny sposób na załatwienie tego problemu. Potrzebuje jednak na to trochę czasu… i zapewne pomocy. - Tu kiwnął głową ku nowym jak i starym członkom watahy.

- Spróbujemy polubownie, jeśli nie podziała, spróbujemy go zmusić siłą… w ostateczności, zastanowimy się jaką śmierć mu wybrać i dlaczego akurat tę najboleśniejszą… - Franka błysnął zębami w drapieżnym uśmiechu. Zdecydowanie jego ludzka forma była tylko skórą baranka, której zwykli ludzie na pewno nie byliby w stanie przejrzeć, jednakże nikt z tutaj zebranych sie do nich nie zaliczał.
- Jak mniemam, każdy z nas ma dużo zajęć na swojej działce, proponuję dzisiaj odpoczynek a jutro małą naradę i pierwsze kroki w planach… Pasuje?

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline