Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2017, 06:11   #22
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Drapieżny uśmiech zawitał ponownie na twarzy brodatego nadając mu wilczego wyglądu. Jak nie chcieli obrać prostej ścieżki która gwarantowała szybki i co najważniejsze skuteczny sukces to zawsze zostawała druga opcja. Choć wątpił by ten cały komuch był podatny na pospolite środki perswazji. Zastraszanie mogło tylko wszystko wywrócić do góry nogami. W końcu miał gość wtyki w policji i nosił broń, a to nie wyrokowało dobrze.

Na propozycję Wróblicy i Babci odparł krótko i rzeczowo.
- Z chęcią przyjmę każdą pomoc. - powiedział kiwając głową to jednej to drugiej. Po czym zwrócił się do Szamana
- Oczywiście pomocy z paleniskiem nie pogardzę, a będę bardzo wdzięczny. - i już przechodził do właściwej części interesu.

- Jeśli morderstwo nie wchodzi w rachubę jest jeszcze inna opcja, ale do niej będzie potrzebny Tass. Duże ilości łatwo przyswajalnego Tassu, a ja sprawię by trafiły w odpowiednie ręce zdolne załatwić nasz problem bez przelewu krwi i z zadowalającymi rezultatami. Wątpię by Guardians of the Veil o was nie wiedzieli, a 'drobna' łapówka i obietnica możliwości przyszłej współpracy powinna być odpowiednią zachętą. Co prawda nie podoba mi się zadawanie z tymi pozbawionymi skrupułów i sumienia gwałcicielami umysłów, ale znają się na robocie. Oczywiście, nic nowego ode mnie się nie dowiedzą.


Wziął kolejny łyk nalewki starając się w głowie rozłożyć jej skład na części pierwsze. Magia swoją drogą, ale tu było coś jeszcze...

- Co do oporządzania działek mam pomysł. Tak się składa, że prowadzę firmę i mógłbym zebrać od naszych emerytów wnioski i petycje. Stałbym się takim pośrednikiem. Następnie przedstawiłbym ofertę Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na bezpłatne staże, a szkołom propozycję wolontariatu. Przy tym, można by się ubiegać o dofinansowanie ze środków miejskich i gminnych...

Tu widocznie zamyślił się chwilę i zrobił wielkie oczy jak talerze w nagłym zrozumieniu czegoś..

- Na Golden Ladder... - wymamrotał, gdyż wpadł na genialny pomysł na książkę, a właściwie na serię książek, lecz szybko się opamiętał i uśmiechnął się szeroko, bardzo zadowolony z siebie.

- Co do Twojego pomysłu Franka to jak najbardziej jestem za. Wszyscy wieczorem u mnie? Załatwię coś do picia i... coś jeszcze. Przy okazji lepiej się poznamy i wyklarujemy pomysły.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 07-02-2017 o 09:32.
Dhratlach jest offline