Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2017, 15:42   #24
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


- Mówiłem o jutrze, a ty na upartego ciągle dzisiaj i dzisiaj… - Westchnął teatralnie Franciszek, gdy już Róża wyszła z domku. Podpierał głowę na dłoni, opierając się łokciem o podpórkę, przyglądając się Igorowi z obojętną miną mopsa.
Czekało go dużo roboty na działce, a musiał jeszcze dowiedzieć się gdzie są jakieś dobrze zaopatrzone, ale tanie sklepy, do których musi przedrałować, bo na samej bułce z serem i vifonie długo nie wyżyje. Dodatkowo czuł zmęczenie… wszak przyjechał tu z Warszawy na rowerze. Zamiast uskuteczniać tajne narady w klitce jakiegoś anonima, wolałby po prostu pójść w kimę u siebie na trawce i jutro na spokojnie zająć się obowiązkami.

Ale nie. Dzisiaj. Koniecznie.
Graba wstał zamaszyście z krzesła i podszedł do okienka, wyglądając na zielone tereny. Nie widział sensu by dalej tu siedzieć. Wprawdzie było miło, ale… do niczego to nie prowadziło. No… chyba, że do łapania wszystkich srok za ogon, a na tym jeszcze nikt dobrze nie wyszedł.
- W razie problemów… ze zwierzętami… możecie przyjść do mnie. Jestem licencjonowanym weterynarzem… może niedługo otworze sobie przewód doktorski… wyleczę, opatrzę, uśpię takie tam. - mruknął w zamyśleniu, chowając ręce do kieszeni. - Człowieka też poskładam w razie co… - Odwrócił się do zebranych z przyjaznym uśmiechem na twarzy, poświęcając najwięcej uwagi Babci Kwiatek.

- Pozwolicie, że też sie oddalę… skoro nie mogę liczyć na spokojną noc to zdrzemnę sie teraz. Jaki masz numer działki? - Pytające spojrzenie, ciemnych oczu zatrzymało się na chwilę na twarzy Igora.

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline