Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2017, 19:24   #69
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Dziękuję również za grę
Fajny system, bardzo fajna przygoda, chociaż prosta, to były emocje. Mam też naganę dla Kanny, bo w prawie każdym poście mnie rozśmieszała, kiedy ja chciałam się wczuć w mroczny klimat nieznanego

Przeżyliśmy? O damn, nie spodziewałam się tego. To dzięki Samowi, który wreszcie dołączył, prawda? No powiedz wprost, przeżyliśmy?

To co, kontynuujemy obyczajówką o dalszych losach postaci, czy już nie chce Ci się, Cooperator? Nawet niekoniecznie obyczajówką, ale jeśli postać przeżyła, to bym chętnie pograła dalej. Tam jest taki bagaż emocjonalny w kilku ostatnich postach, że samo to może nakręcić jedną przygodę. Może kupujemy Van, psa i ruszamy łapać duchy? :P
 
kinkubus jest offline