Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2017, 15:25   #16
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Post jest.

Na razie gramy PROLOG - będzie on krótki i treściwy (mam nadzieję), a ma na celu ustalenie relacji między waszymi postaciami i wprowadzenie do właściwej gry. Taki rozbieg testowy Będzie też w nim 1-2 ważne decyzje dla waszych postaci, które będą miały przełożenie na kolejne części.

Uzupełniłam też materiały, jak ktoś jest ciekawy.

Jeśli chodzi o odpis, to możecie ująć w retrospekcji tyle czasu, ile chcecie, ale akcje dziejące się "teraz" proszę robić krótkie, żebym miała jak na bieżąco reagować

Nie daję na 1 post jakiegoś specjalnego terminu (pierwsze posty zwykle są najdłuższe), ale do Walentynek 14.02 byłoby fajnie, żebyście odpisali. Oczywiście szybszy odpis, to szybsza moja odpowiedź. Potem mam nadzieję zwiększyć tempo

Pytania, uwagi, sugestie - dawać
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 09-02-2017 o 19:50.
Autumm jest offline