Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2017, 22:23   #9
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W sumie też mógłbym spróbować. Własnej gry nie posiadam, ale miałem przyjemność kilka razy zagrać (a nawet wygrać, że się pochwalę), ale nigdy w wariancie 6-osobowym. Wiem też, że na forum Galakty takie rozgrywki cieszą się popularnością, chociaż nigdy jakoś specjalnie ich nie śledziłem. Podsumowując grę znam, ale nie żeby jakoś bardzo dobrze. Zasady mam jednak opanowane.

Cytat:
Napisał Anonim
ciekawe też jakby się grało w Arkham Horror lub Eldritch Horror w ten sposób...
Myślę, że nie byłoby z tym problemu, pod warunkiem zaufania do MG (chodzi o losowanie kart). W Arkham nie grałem, ale zdaje się, że zasady bardzo podobne do Eldritcha (albo raczej to Eldritch jest podobny do starszego Arkham). Jedyną zmianę, jaką bym wprowadził względem oryginalnej gry, to brak ustalonej kolejności graczy, żeby niepotrzebnie nie przedłużać. Czyli fazę akcji rozpatrujemy w kolejności wypowiadania się graczy, a potem to samo w fazie spotkań. Przynajmniej tyle mi do głowy przychodzi tak na szybko.
 
Col Frost jest offline