Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 00:05   #508
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Niekoniecznie - do śmierci gnoma mieli spore szanse. Wystarczyło zaryzykować te jaskinie ścierwników, wyszliby na powierzchnię, choć pewnie nie obyłoby się bez walki w ciasnocie. Po prostu pójście dołem obfitowało w pułapki, potwory, ale nagroda byłaby większa - więcej złota, więcej PDków, no i magiczne przedmioty. Rzucałem losowo za skarby, i były ciekawe rzeczy, choć bez detect magic dwa przedmioty po prostu opuszczono jako elementy ubioru (pas i buty)

Jeśli będziemy kontynuować - na pewno muszę pomyśleć nad modyfikacją samej formuły - lochy niespecjalnie nadają się na sanbox. Brakuje mi też ważnego dla sandboxa tzw. downtime - gdzie postaci ubogacałyby również otoczenie, lub spędzałyby czas konstruktywniej
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 10-02-2017 o 00:08.
Asmodian jest offline