Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 05:44   #7
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Staram się nie piętnować gier jako tak szeroki gatunek, ponieważ grałem w eurogry, które były klimatyczne i mi się podobały, tak samo, jak widziałem tak badziewne ameritrashe, że nie chcę w nie zagrać drugi raz.

Jednak patrząc na podane przykłady, nie jestem w stanie stwierdzić inaczej, niż: Ameritrash! Przytoczone przykłady są grami świetnymi i bardzo grywalnymi, oferującymi szeroki zakres rozgrywki (strategia, przygoda, zabawa z losem, klimat), podczas gdy eurosy... są grami dobrymi, ale dla mnie po prostu nudnymi. Grałem w Wysokie Napięcie kilkukrotnie, nie mogę zaprzeczyć, iż gra jest świetna, ale wtedy też odkryłem, jak bardzo mnie te gry nudzą. Większosć eurogier traktuję jako zabawę na jeden raz, może dwa.

Ameritrashowy "gatunek" jest po prostu tak rozwlekły, że da się znaleźć nawet gry podchodzące pod euro. Dzięki różnorodności rozgrywki, łatwo jest wydłubać te kilka lepszych gier. No i przede wszystkim... Wspominałem, że większość eurosów mnie nudzi?
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem