Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 11:09   #482
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Thazar

Słuchając słów Thazara elfka nabierała purpury na twarzy. Widać było, że ton jakim rozmawiał z nią mag był dla niej nie do zaakceptowania. Kobieta zrobiła kilka kroków w stronę łóżka, do którego przywiązany był jej więzień, odgrażając się wskazującym palcem.
-Nie jestem ani sędzią, ani katem człowieczku! Codziennie napotykam takich jak ty i twoi towarzysze, którzy myślą, że zaszlachtowanie kogoś w zaułku ujdzie im płazem. Codziennie spotykam awanturników, którzy chełpią się zdobyciem pięknego oręża gdzieś w katakumbach czy ruinach, nie mając pojęcia o magicznych właściwościach takiej broni, nawet przez chwilę nie rozważając ryzyka użycia takiego miecza, czy topora!- wyraźnie się zdenerwowała -I uwierz mi chłopcze, nigdy nie przyjęłam roli kata z własnej inicjatywy...- dodała, po czym pochyliła się nad Thazarem, zakneblowała mu usta i opuściła pokój trzaskając za sobą drzwiami.

Tajga, Irisviel, Markus, Jarand

Paniczny atak Tajgi zwrócił uwagę dosłownie każdego z jej kompanów. Nawet Dorn i idący przodem dwoje krasnoludów prędko dobyło broni.
-Kto do ciebie mówi?- spytał brodacz rozglądając się uważnie. Krasnoludy doskonale widziały w mroku jaskiń, lecz zarówno ten, jak i jego dwójka kompanów zdawała się nie widzieć dosłownie nic w okolicy, w którą spoglądała Tajga. Po kilku chwilach czujnej obserwacji Dorn wziął głęboki wdech i wyprostował się.
-Panienka by musiała odpocząć chyba...- rzekł, a w bladym świetle pochodni, najemnicy ujrzeli ruch za plecami brodacza. Krasnolud najwyraźniej też coś usłyszał, gdyż prędko odwrócił się na pięcie, stając oko w oko z wysokim na dwa i pół metra grzybem o humanoidalnych kształtach ciała.

 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline