Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 22:29   #526
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
Jeśli ja mogę wtrącić swoje 3 grosze, to raczej byłbym za ruszeniem do tych ruin co miały być na początku (no i za obniżeniem poziomu trudności). Ogólnie ruch oporu mi się jakoś słabo widzi. Gdyby żył Griger byłoby co innego, bo on miał powód. Ale kapłan Bane'a ma to nie powiem gdzie.

Asmo, czy ci strażnicy się do Galvina przyczepili? Jakoś nie do końca załapałem, a nie chcę żeby znowu na samym początku zginął...

Ps. Wisienki, nie grasz już? Szkoda... Czy może jednak się skusisz?

Może i tak, na razie potrzebuję chwili oderwania się od gry. Może wrócę jako łotrzyk Tabaxi, chodzi za mną już jakiś czas taka postać .
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline