Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 23:12   #2400
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Witam,

Jestem tutaj już jakiś czas, ale nigdy nie pisałem w tym temacie. Postanowiłem nieco odwlec moje powitanie i nie stać się kolejnym martwym userem jakiegoś forum, jak to niestety miało w moim przypadku kilka razy przypadek się wydarzyć. Postanowiłem poczekać do momentu, kiedy już na dobre się zadomowiłem i polubiłem nieco.

Nazywam się Radek, mam już teraz 29 lat, żonę, dziecko, mieszkamy sobie na Pomorzu, wybudowaliśmy sobie domek, który cały czas jest na wykończeniu, i tak sobie turlamy nasze życie. Od dłuższego czasu szukałem forum na którym mógłbym coś porobić, a Lastinn dodatkowo dało mi szansę na granie w RPG przez interneta. Nie mam czasu na sesje w realu, więc chociaż taka namiastka musi mi wystarczyć. Dawniej interesowałem się Japonią, mangą i wszystkim azjatyckim, jednak nigdy nie uważałem siebie za prawdziwego weeaboo. Później zagłębiłem się w ciemnych stronach webu i nieco wypaczyłem swój światopogląd.

Jestem optymistycznym człowieczkiem, lubię psy, kocham moją rodzinkę i lubię też świat Warhammera.

Kurde, nie lubię pisać o sobie, bo zwyczajnie nie ma o czym. Nie czytałem też wcześniejszych wpisów, aby nie podkradać pomysłów na opisy czy powitajki.

Także tego... Pozdrawiam wszystkich Liczów i Liczarki. A! I nie lubię emotek w BBCODE.
 
Evil_Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem