Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2017, 10:18   #11
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
1) Co rozumiesz przez "Ta sesja będzie zawierać treści erotyczne oraz mogą pojawić się sceny seksualne"? Takie zboczone wstawki, że ktoś łapie kogoś za cycka, albo świeci dupskiem, kiedy zedrze mu się ubranie?
W wejściowym założeniu tak ale nie chcę zakładać, że przewidzę gdzie mi gracze powędrują. W pewnym kole rpg jestem znany z ciągłego próbowania robienia pogodnych opowieści które kończą się jako dark fantasy bo gracze tak wolą. Nagość to ma być tutaj running gag ale jeżeli mamy założyć absolutnie najgorszy turn of event w którym sesja przybiera mroczne tony, to myślę że może dojść do insynuacji czy gróźb gwałtu. W sumie znam ludzi którzy by takie rzeczy dla żartu robili, więc też nie wiadomo. Na pewno nie zamierzam opisywać aktów. [To nie thieves world]


Cytat:
2) Trzeba interesować się anime, żeby zagrać na tej sesji? Bo ja nie oglądam, a nawet trochę wzgardzam, ale ten temat mnie zainteresował oraz lubię stylistykę japońskiej animacji. Wystarczy według Ciebie zainteresowanie samą sesją, biorąc pod uwagę, że mogę nie rozumieć w co się naprawdę pakuję?
Przeżyjesz. Z anime biorę świat przedstawiony i ewentualne cameo kilku postaci których i tak wasze postaci nie znają, więc będą musiały je poznać. Po dokumentach jest porozstawianych kilka klipów z parodii serii, może one pomogą ci zrozumieć ton tej paranoi. Rób kartę, będzie git.

Cytat:
Do sesji się nie zgłoszę bo mam już dużo innych ale będę czytał i chciałem podziękować za tą super rekrutacje która zachęciła mnie do obejrzenia kill la kill
Nie ma za co. Rachunków od psychiatry nie rekompensuję.
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 11-02-2017 o 11:01.
Fiath jest offline