Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2017, 14:16   #105
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Będzie potrzebny rzut na umiejki socialne / przekonywanie zależenie od ilości sukcesów zależy ile ludzi przekona. Wydaje mi się że powinniśmy wykonywać kilku rzutów dla każdego zagadnienia (recykling, śmieci w lesie, piece itp. itd.) z jednej strony będziemy się rozdrabniać ale wydaje mi się że ważne jest żeby czuć było wyzwanie i sukces nie przychodził waszym postaciom za łatwo.
To jest wyzwanie! Tylko, że Thyrsus wierzy w proste maksymy jak na przykład "Nie ma problemów, są tylko rozwiązania". Zawsze możemy to rozegrać w postach. Mi to pasuje, ale trochę będzie się ciągnąć.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
W każdej grupie jest po ośmiu trucicieli można próbować ich przekonywać dyplomacją raz na tydzień albo zastosować inną metodę
Ośmiu trucicieli? Da radę! Kwestia wybadania terenu i dobrania stosownych argumentów. Kluczowe z nich masz w poście jak coś. W końcu żyjemy w czasach kiedy z kasą krucho i czasem trzeba prowadzić wojny podjazdowe i propagandowe. Plany moje znasz. Jak coś nie wypali to inaczej podejdę do sprawy.


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Nie zgodzi się. Kiedyś był wielkim władcom a teraz ma się dzielić z innymi duchami ? Niestety szaman ma do czynienia z bandą wściekłych staruszków i durnych młodzików niektórych da się przekonać ale nie jest to proste ani łatwe.
Zawsze mogę mu zaproponować mieszkanie w oczku wodnym!

Co wbrew pozorom nie jest takie głupie... Dać namiastkę dawnej władzy i czerpać profity z wiedzy Ducha i być może z jego Darów...

Tak czy inaczej, prawda, staruszek duch to ciężki jest i upierdliwy orzech, ale... ale! Coś się zaradzi! Choć Ekolog wolałby to rozegrać pokojowo. Tak czy inaczej, nie lepiej godzić się na kompromis i być częścią większego planu, niż samotnym bez wpływów? Akurat ten duch zdaje się być bardziej ludzki niż pozostałe...
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline