Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2017, 14:29   #106
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Taa na oczko wodne się zgodzi prędzej Igor zaplusował sobie u niego tym że jako pierwsza istota od lat okazuje mu należny szacunek

Co do sytuacji z trucicielami chcę żeby się trochę pociągnęła bo to pierwsze wyzwanie dla Thyrsus w tym rozdziale jeżeli szybciej mu pójdzie np. ekstremalnie dobre rzuty to coś się wymyśli ale ogólnie chcę żeby było wyzwanie żebyś miał potem poczucie sukcesu

Jeszcze jedno pytanie myślałem żeby dorzucić obrazek ducha bagien jako taką żabkę w negatywie http://render.fineartamerica.com/ima...nita-hiltz.jpg

Wziąłem sobie z cudnej strony tej artystki Anita Hiltz - Artwork for Sale - Mount Clemens, MI - United States (Page #7 of 9)

Tylko opisałem ducha jako humanoida więc nie wiem czy nie lepiej poszukać czegoś z mitologii japońskiej ?

Może wcześniej wrzucę jakiegoś posta ale chciałbym jeszcze odpisać Highlanderowi na PW i dać odpisy w paru sesjach gdzie jestem graczem ale pomysłów teraz mam sporo
 
Brilchan jest offline