Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2017, 20:58   #42
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
1. Założyłem, że wiedźma dała pół-orczycy guidance, bo deklarowała wsparcie magiczne, wziąłem pod uwagę bonus w rzucie.
2. Pół-orczyca, to właściwie technicznie człowiek, nie-technicznie ćwierć-orczyca, ale na pewno nie pół-ogrzyca
3. Co do garnca, wygląda na to, że nie znam języka polskiego, wydawało mi się, że garniec to takie gliniane naczynie (robione przez garncarza), które można zaczopować na przykład korkiem. Ale internet nie podziela mojej opinii, więc nie dziwię się, że doszło do niezrozumienia na tym polu. W każdym razie olej jest w czymś takim:




4. Jeszcze jeden magiczny pocisk na pewno załatwi ostatniego kraba. Tam linia widoczności jest niejednoznaczna, ale założymy, że jeśli czarownik się trochę poprzesuwa to w końcu tą linię będzie miał i sprzątnie stwora. No ale wyda na to następne dzienne użycie czaru, więc może macie inne pomysły.

5. Sirion, jak zaraz nie znajdziesz sobie odpowiedniego avatara to dostaniesz karnego... kraba! :P
 
Tadeus jest offline