Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2017, 17:48   #7
Slaaneshi
 
Slaaneshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumny
Sesja mi dzisiaj nie wyjdzie, za dużo pracy, do tego źle się czuję i jeszcze Walentynki. Następna "sesja" będzie pewnie w czwartek ale na pewno wrzucę jakieś odpowiedzi po drodze. Myślę, że nawet dzisiaj.

EDIT:
Cytat:
Napisał Evil_Maniak Zobacz post
Ja tutaj lekko zrobię offtop - człowieki do cholery jasnej!

JEDEN ROZKAZ - JEDNA ODPOWIEDŹ.

Aktualnie Ardel dał rozkaz i teraz czekamy na Slaaneshi, aż narysuje kolejną odpowiedź. Rozkaz Anonima i Hakona są automatycznie uznane za niepoprawne. Odpowiedź Ardela też może być uznana za niepoprawną, ponieważ zawiera dużo "i". Czytać komentarze i zasady ciapciaki!
Dzięki za zwrócenie uwagi, może odeśle to większą ilość osób do regulaminu! W zaistniałej sytuacji wyglądało to tak:
Rozkaz Ardela - niepoprawny (czynność złożona) - rezygnacja z rozkazu lub wykonanie pierwszego członu rozkazu.
Rozkaz Anonima - poprawny - wykonywany następnie w kolejności, gdyby poprzedni był niepoprawny (a w sumie był. Zależy czy pierwszy byłby realizowany częściowo, czy wcale, bo w takim przypadku realizowany byłby właśnie następny poprawny).
Rozkaz Hakona - niepoprawny (to w ogóle nie jest rozkaz, tylko chyba komentarz?).
Rozkaz Evil_Maniaka - niepoprawny (nie rozkaz, tylko komentarz).

Ale ponieważ jeszcze się docieramy i nie chcę robić kwasów, to wykonałem tyle rozkazu Ardela ile było poprawne i wplotłem jeszcze ten od Anonima, był wystarczająco krótki żeby załapać się na doklejenie.

UPDATE:
Życie znowu weryfikuje mi plany i ze względu na pracę uciekł mi czas na dzisiejszą sesję. Przenosi się na sobotę. Chyba jednak więcej niż jedna nasiadówa tygodniowo była zbyt ambitnym przedsięwzięciem
 

Ostatnio edytowane przez Slaaneshi : 16-02-2017 o 20:01.
Slaaneshi jest offline