Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2017, 00:34   #104
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kinkubus Zobacz post
Nie zmieniamy, tylko zastanawiam się, czy zmienić. Do gry nie będę zmuszać oczywiście, sama nawaliłam i dla mnie sesja na razie jest klapą.
Jedna z najlepszych w jakie grałem klapą?! Nawaliło myth-weavers, a jedynym poważnym problemem są Twoje koszmarnie wywindowane oczekiwania względem siebie. Jeśli moją sesję będę prowadził tak dobrze jak Ty swoją, będę całkiem zadowolony z siebie.

A jak w zmianie przeszkadza Ci iluzjonista to trudno, zagram uczniem maga. Nawet uczeń maga, jeśli się uprze, może rzucać głównie iluzjo-pokrewne zaklęcia. Także proszę o wylosowanie cech do Warhammera i dane znać która edycja, żebym mógł kartę robić

e: a jak jest problem to zawsze można pozwolić graczom zacząć od drugiej profesji - kapłan czy wędrowny mag to już nawet jakby działali
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline