Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2017, 15:45   #27
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
ehh to mój pomysł jest, chyba że mam go zmienić w końcu napisałeś pierwszy, albo będzie dwóch żaków.
Wystarczy, że będziecie mieć różne nauki i już postacie będą różne. Także dwóch żaków to nie problem. Co by nie mówić, w Nuln żaków dostatek, to tu powstał pierwszy Imperialny uniwersytet, tu jest Akademia Artylerii... Nie żebym coś sugerował

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Rozumiem że gracze będą częścią oddziału, tak? A sporo osób zawarło chęć grania żakami, więc może to być jakiś korpus inżynieryjny?
MG, nie będąc pewnym czy Komtur włamał mu się na kompa i przeczytał fragment scenariusza czy wyłącznie trafnie zgaduje, nie odpowiada na to pytanie. Chociaż jeśli kiedyś w komentarzach do sesji pojawi się opis profesji sapera* to się nie zdziwicie, jak widzę.
*Tak, wiem. Saper jest z 1ed, ale artylerzysta z drugiej niezbyt go zastępuje.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline