Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2005, 18:39   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hm. Ja nigdy nie przepadałam za Gwiezdnymi Wojnami. Jeszcze części 4-6 mogę jakoś przeżyć. Na części 1 byłam w kinie no i nie wiem czym tu się zachwycać... Może poza efektami specjalnymi, chociaż czy ja wiem? Natomiast na część 2 do kina nie poszłam (i chwała dobrym mocom!). Po kilkunastu minutach, może po pół godzinie filmu (oglądanym na kompie) zajęłam się czymś innym. Zwiastuny III części filmu (które można znaleźć w ostatnich Wieściach ) nie są takie złe. Ale w zwiastunach wszystko wygląda ślicznie... Do kina nie pójde na 100%. Jeśli skąś zdobędę (a Nass napewno zdobędzie, On jest fanem no.1 Star Warsów 8) ), to skusze się i zobaczę, ale obawiam się, że to tez bedzie porażka... Szkoda czasu.

P.S. Anakin w tej części jest bardzo podobny do Luka. Widać, że rodzina :P
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem