Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 10:30   #79
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Ponieważ nigdy tego nie poruszaliśmy (chyba), a nawet jeśli nie, to warto o tym wspomnieć. W poście gracza nie wolno opisywać tego co dzieje się z innymi postaciami, bez porozumienia z Narratorem. Czyli gracze normalnie decydują wyłącznie o sobie. Nie wypowiadają za nikogo żadnych kwestii, nie czynią gestów itp.
Chyba, że rozegrają wspólnie dialog np. na gg, a jeden z nich go tylko wklei.

Od tej pory jeżeli taka sytuacja jak ta zajdzie, to należy rozumieć że np. Jeremy napisał do mnie przed zamieszczeniem posta, prośbę o rozstrzygnięcie pojedynku wzrokowego, a ja rozstrzygnąłem wynik i zaakceptowałem opis.

Żeby wyjaśnić wątpliwości, opis Nicka na szczęście jest zgodny z prawdą i nie trzeba go korygować. Monique okazała się zupełnie zaskoczona tym poufałym spojrzeniem i to ją trochę speszyło.

Gdyby Jeremy poinformował mnie wczesniej o tym pojedynku Monique miałaby szansę wykorzystać punkt SW żeby go nie przegrać, ale w tej sytuacji niestety, powiem otwarcie, zostałby zmarnowany.

Tak więc jeżeli macie jakieś przyzwyczajenia do opisywania reakcji innych postaci itp. zarzućcie je w tej sesji .
 
Lorn jest offline