Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 15:11   #1805
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
No widzisz, MG chce, Ty chcesz, to wymyślcie taki powód który pozwoli Ci dołączyć bez szarpania całej ekipy z powrotem.
Ja nie mam najmniejszego pojęcia o historii twojej postaci więc nie pomogę, nie mniej jestem przekonany, że powód może się znaleźć.

Ot choćby:
Cytat:
Dowiedziawszy się o misji nowicjuszy <imię postaci> nie mogła zdzierżyć, że wysłano ich bez niej, a przecież miała osobiste porachunki z przeklętymi drowami. Cały dzień przekonywała, błagała i groziła aż w końcu stary mag uległ i korzystając z własnej mocy wysłał ją przed bramy Bolfos-Tor, stąd musiała już sobie radzić sama.
(...) Wówczas spotkała powracającego Dwariego i przekonała go by co rychlej zaprowadził ją do kopalni...
Ot taki przykład, a z drowami ma na pieńku każdy kto się z nimi zetknie
 
Googolplex jest offline