Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 16:13   #16
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
Wyjdzie że jestem czepialski ale jeszcze przydałoby się umieścić gdzieś liczbę dostępnych żetonów władzy (bo zakładam ze jest zawsze jawna).
Żaden kłopot, postaram się spełnić ten postulat. To gra o tron, zatem normalne, że coś może "nie odpowiadać" Waszej Wysokości.

Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
I najlepiej by było gdybyś wstawiał mapę po prostu w komentarzach a nie w pierwszym poście bo troche niewygodne jest tak skakać do pierwszego postu cały czas.
Ten link do końca gry pozostanie taki sam, wystarczy, że dodasz go sobie do zakładek.

Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
I też prosiłbym żebyś kładł rozkazy i jednostki na polach których dotyczą, wiem że czasem to zasłoni np. beczkę czy koronę, ale po pierwsze chyba każdy wie co jest na danym polu, po drugie może to powodować niejasności (szczególnie jak będzie już zajęte większość pól)
Niejasności będą rzadkie, bo każdy gracz z reguły wie, co położył. Mogę się zastosować, tylko niech pozostali gracze też się wypowiedzą, co będzie wygodniejsze: rozkazy na koronach i beczkach, czy poza polem.
 
Ril jest offline