Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 20:12   #40
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pawelps100 Zobacz post
Witam, możliwe że i ja podeślę KP- jak tak to będzie na pewno człowiek. Chłop albo hiena cmentarna (chciałem szczurołapa ale on ma psa a na pewno nie pozwoliliby mu go zatrzymać w wojsku).
- Pies? Jaki pies? Widzieliście tu jakieś psa? Wydawało się panu, sierżancie. A szczekanie? To... eee... to ja kaszlałem, proszę spytać kolegę, on cyrulikiem jest, czasem kaszel brzmi jak szczekanie. Trochę chory jestem. Ek-hau, Ek-hau. - na 90% skończy się wyzwiskami, prawym prostym za brak poszanowania starszych stopniem i szorowaniem kibli przez tydzień, ale jak nikt psa nie wyda to co więcej mogą zrobić?

A w polu to uwierz, armia będzie miała większe problemy niż to czy masz psa czy kota czy bandę tresowanych szczurów.

Podsumowując: tak, całkiem możliwe, że zabronią. Ale gdzie w tym problem?

Cytat:
Mam jeszcze jedno pytanie- co z docem? Będziesz preferował korzystanie z niego czy może wszystko będzie się odbywało tu na lastinie?
Nie będę preferował. Może się pojawić w razie potrzeby (rozmowa między graczami, większa interakcja BN-BG, ustalenie planu, itp) ale nie będzie konieczny.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline