Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2017, 20:43   #244
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Marwald mia większą pewność. Przeciął więzy na rękach bartnika i poklepał go po rameieniu. Będąc dostatecznie blisko kamienia, czuł przypływ mocy. Pez więskzego problemu unosił się na kilka centymetrów nad ziemią.

- Dobrze, że żyjesz, w tamtąd ciężej było by cie przywołać. Zaczekaj chwilę. - Marwald położył dłonie na ciele Waightstilla i spojrzał ku niebu. - Pomogę ci, jednak przyjacielu pamietaj jestem twoim przyjacielem i zawsze ci pomoge, pamietaj.


Po tych słowach śmieciarz zaczał szeptać jakieś nie znane słowa. Po chwili z jego dłoni zaczeło promieniować jak gdyby ciepłe przyjemne powietrze, które przyniosło otuche dla bartnika.

- Przyjacielu nie rób im krzywdy, to nie ich wina, a wiesz kogo. Za chwilę z nim zamienimy kilka słów. - po tych słowach wyprostował się i dodał do ludzi

- Kochani nie bójcie się, on wam nie zrobi krzywdy, to dobry człowiek, ale gdy dochodzi do takiej niesprawiedliwości jak się wydarzyła, dobrzy ludzie są stawiani w ciężkiej sytuacji. Gdy będą problemy was obroni.

Po wypowiedzianych słowach lekko uniósł głowę do góry i uniusł się wowoli ku górze. Powoli delektując się tym uczuciem wzbił się w powietrze, co prawda na niewielką wysokość, ale wystarczającą aby ludzie widzieli, że ten w nim niemal płynie. Marwald zmierzał w kierunku obezwładnionego kapłana. Wdychając powoli głeboko powietrze, było to dalej nowe uczucie. Lewitował w swoim życiu tylko raz, a to był ten drugi raz, gdy mógł doznać tego wyjątkowego uczucia.


- Powiedz mi, dlaczego to zrobiłeś? Miałem cię za przyjaciela. Zawiodłeś mnie i pana naszego.


Rzuty
8
3 - nie konieczny już
 
Inferian jest offline