Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2017, 22:23   #461
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Psionik, widziałam twój komentarz na docu, odpisałam Ci tak:

"Opisz chociaż co robisz, czy podchodzisz i zaczepiasz, w jaki sposób (nie każę fabularnie, tylko byś mi tutaj dał mniej więcej jakby to wyglądało).
Od tego zależy czy moja postać się dzieli czymkolwiek, ma zbyt specyficzny charakter bym to naginała na korzyść mechaniki."

Pewnie już lepszymi słowami tego nie ujmę, ale chodzi mi o to, byś dał mi znać w jaki sposób i kiedy Bozaf by ją zaczepił (bo podejrzewam, że mógłby mieć na to chęci).
Ewentualnie może np podejść po tym jak pozbierała graty z ziemi i je zabrała (pewnie to widział i słyszał część rozmowy, więc nie widzę problemu).

Opisz mi np na PW, kiedy ją zaczepia, w jaki sposób, czy coś np chce (w stylu "Mówi, że widział te cudeńka i może mógłby pomóc"). Od tego zależy reakcja

Dobra?
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline